Autor – Przemysław Rosa

Przemysław Rosa

Przemysław Rosa zdjęcie

Informacje o wykształceniu: 4 letnie studium psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji. Na co dzień superwizuję swoją pracę u Zofii Milskiej-Wrzosińskiej oraz Krystyny Sosnowskiej.

Staż kliniczny odbyłem w Klinicie Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii w Wojskim Instytucie Medycznym w Warszawie oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (rozmowy wsparciowe z pacjentami i współprowadzenie grupy wsparcia).

Doświadczenie w pracy z pacjentami prowadząc procesy indywidualne zdobywałem m.in. w Ośrodku Centrum w Warszawie jako psychoterapeuta, oraz jako wolontariusz w Stowarzyszeniu Q Zmianom (poza terapią indywidualną również współprowadziłem grupę wsparcia). W Fundacji Nagle Sami odbyłem ponad roczny staż jako konsultant na telefonie wsparcia dla osób w żałobie i ich bliskich.

Ukończyłem studia podyplomowe (roczne) na kierunku psychotraumatologia. W 2023 ukończyłem poziom Externship szkolenia EFT – praca z parami (szkolenie prowadzone przez certyfikowaną trenerkę z Wielkiej Brytanii: Sandrę Taylor).

Kontakt w sprawie terapii: przemyslaw.rosa+terapia@gmail.com